Вверх
Поделиться:

Как Украина превращается в легкую добычу для агрессора (укр.)

28.07.2015
Источник: espreso.tv
Фото:
Автор: Евгений Магда

 

Українськи політики неспроможні здійснити реальні реформи в Україні попри вагомість історичного моменту. Євген Магда переконаний, що це перетворює країну на легку здобич для агресора. — Конспект Z-Z.

Гібридна війна у виконанні Росії має на меті встановлення контролю над внутрішньою та зовнішньою політикою України. Революція Гідності та подальші події в Україні стали серйозним випробуванням для багатьох політиків, які прийшли до влади після втечі Віктора Януковича.  Але, на жаль, вони виявилися неспроможними на активні та рішучі дії. Україна є парламентсько-президентською республікою, але чомусь конституційна більшість у Верховній Раді за півтори роки виконала лише третину власних обіцянок. Так звана політична еліта, здається, досі живе за законами мирного часу.

Відставання країн Центральної Європи — все більш критичне, а плани Росії щодо дестабілізації ситуації в нашій країні отримують несподівану підтримку. ЄС та США фінансово її підтримують Україну, адже не зацікавлені у її дезінтеграції. Але вони не будуть проводити реформи замість українських можновладців.

І хоча Україна залишається незалежною державою, проте на Заході поступово зростає скептичне ставлення до спроможності нашої держави змінити негативний для себе перебіг подій.

Мільйони українців не розуміють логіки дій держави у нинішній ситуації, чим Росія може скористатися. Вона, крім того, має потужне лобі на Заході, а також послідовну зовнішню політику. До того ж стан санкцій не може тривати вічно, тому росіяни будуть намагатися переконати Вашингтон та Брюссель, що лише Москва спроможна спрямувати українців на істинний шлях та забезпечити стабілізацію на Донбасі. Це може загрожувати Україні зменшенням обсягів реального суверенітету, посиленням впливу Росії на ухвалення Україною стратегічних рішень. Вихід у цій ситуації один: реальні, а не декларативні перетворення.

Україна справді переживає момент істини: чи вона збережеться як держава, чи її перетворять на напівфабрикат для Путіна, який використає цей подарунок для посилення позицій Росії.

Архив
Присоединяйся
Рассылка
еще Раньше
Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Все права защищены 2014 ©   О нас
Копирование материалов с сайта только с указанием прямой гиперссылки на z-z.com.ua
Сайт разработан компанией - TFGroup
Как Украина превращается в легкую добычу для агрессора (укр.) — Заноза